انارستان

شروع که می شوی پایان را باور نکن

باورتان نمی شود ولی  من انقلاب کرده ام به تنهایی و بی هیچ خونریزی و کشت و کشتاری و قرار هم نیست بعدا فرزندانم را هم بخورم . یعنی حداقل این که قول می دهم کتبا و شفاها.

امروز که 20 سپتامبر است دقیقا 15 روز است که در ایران هستم و در یک سری عملیات های انتحاری ، اسباب کشی و چیندمان در خانه جدید و  رتق و فتق امور تحصیلی و کاری و حتی آموزشی را به اتمام رساندم و از آن جایی که از 4 مهر باید بروم سرکار امروز  هم کلی خانم خانه دار شدم و یک سری وسایل برای فریز مبارک مهیا کردم که ان شااله از شرمندگی خالی بودنش در بیایم( گوشت و مرغ و ماهی که قیمتش به عرش برسد ، فریز بینوا با نان و سبزی دلخوش می شود طبعا).

این اقدامات انقلابی به شدت خسته ام کرده خصوصا با این ضوابط عجیب و غریب مملکت و این شرایط اصحاب کهفی که ما در مواجه با قیمت ها داشتیم. یعنی تورم همچنان بالاست شاید کنترلش بیشتر شده باشد اما عملا قیمت ها سرسام آور است . دلم می خواهد برگردم توی غار و بخوابم.

 اما می خواستم در مورد آخرین اقدام انقلابی بگم که همانا تغییر سرور بود که این بلوگفا شده بود آیه دق و حالا که فیس بوک هم در مملکت فقط برای از ما بهتران است نتیجه این که زدم به کار این بلوگ اسکای ، شاید ما را به آسمان رهنمون شود . آمین نوشته شده در یکشنبه 29 شهریور 1394ساعت 18:26 توسط farzaneh| نظرات (7)


آخرین مطالب
» خسته نیستم ، می ترسم
» کوروش ما ،کوروش اونا
» بهار قطبی
» آیا پشیمانم ؟
» خاطرات سفید
» ما سوخته ایم ما غرق شده ایم
» این روزها
» طاهر رفت
» پیشرو
» تنها افتخار
Design By : Pars Skin